🚛 GRATIS dostava nad 45 € > Koda: UREJENI
Darilni set parfumska voda 100 ml + losjon za telo 100 ml
Ni na zalogi
Koda 80314
Darilni set parfumska voda 100 ml + losjon za telo 50 ml + parfumska voda 10 ml
Ni na zalogi
Koda 101623
Darilni set parfumska voda 50 ml + losjon za telo 100 ml
Ni na zalogi
Koda 80312
Prefinjenost, eleganca in italijanski slog so glavne besede, ki opisujejo dišavo Salvatore Ferragamo Signorina. Dišava, ki je namenjena elegantnim in prefinjenim mladim ženskam, nosi tudi ime po teh izjemnih ženskah, saj ime Signorina v prevodu pomeni mlada ženska. Dišava, ki je bila lansirana leta 2011, je cvetlično-sadni koncert, ki je obogaten z rahlo pikantnimi akordi.
Že s prvim vonjem boste ugotovili, da boste doživeli resnično izjemen užitek. Začetni akordi združujejo svežo aromo ribeza in kontrastno aromo pikantnega popra. Srce je sprehod skozi cvetoči vrt. Hodite bosi in uživajte v dotiku trave, okrašeni z jutranjo roso in vonjem, ki odpira vrata domišljije. Vonj jasmina je kombiniran z osupljivo potoniko in akordi vrtnice. Na koncu se zbudijo sladki toni, s katerimi boste začutili slasten vonj italijanskih sladic. V kombinaciji s pačulijem in čutnim mošusom.
Parfumski izdelki so namenjeni odraslim. Vsebujejo alkohol, so vnetljivi in ob nepravilni uporabi tudi nevarni.
Opozorilo: vnetljivo! Ne uporabljajte v bližini ognja! Ne nanašajte v bližino oči ali na razdraženo in občutljivo kožo. Rok trajanja po odprtju je naveden na embalaži.
V kolikor želite prejeti seznam sestavin za ta izdelek, vas vljudno prosimo, da nam pošljete e-sporočilo in poslali vam bomo sliko izdelka s prikazanimi sestavinami. Proizvajalci redno spreminjajo sestavine, velikokrat pa nas o tem sploh ne obvestijo. S poslano sliko bomo poskrbeli za to, da boste prejeli aktualen in posodobljen seznam.